Bank Getin – Kredyt budowlany – Opinie, Kalkulator

Getin Bank udziela kredytów hipotecznych w PLN i EUR maksymalnie do 100% wartości nieruchomości w PLN (bez wkładu własnego) maksymalnie na 50 lat. Getin udziela także kredytów walutowych w euro.


Porównywarka kredytów mieszkaniowych

Chcesz otrzymać dopasowaną ofertę? Wprowadzaj dane poniżej, a my na bieżąco dokonamy przeliczeń…

Wartość nieruchomości

|
1 000
|
5 000
|
10 000

Okres spłaty

Raty


równe

malejące

Kwota kredytu

|
1000
|
5000
|
10000

Bank Oprocentowanie Prowizja
RRSO
i
rzeczywista roczna stopa oprocentowania
Wysokość raty Popularność

Szukasz kredytu na nowe mieszkanie?

Wybierzemy najlepszą ofertę. Bezpłatnie.zamów teraz
przykład rrso

PKO Bank Polski

WŁASNY KĄT hipoteczny

Atrakcyjne, negocjowane indywidualnie warunki cenowe


Finansowanie nawet do 90% wartości nieruchomości

Długi okres kredytowania aż do 35 lat

3.03%
3.50%
3,88%
964.55 PLN


5

zamów teraz
przykład rrso

Bank Millennium

Kredyt hipoteczny

Do 85% wartości nieruchomości


Okres kredytowania do 35 lat


Akceptacja wielu różnych źródeł dochodu

4.43%
0%
4,52%
1 029.19 PLN


0

zamów teraz
przykład rrso


Wszelkie dane oraz informacje w serwisie nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, chyba że informacja podana przez usługodawcę stanowi inaczej. Money.pl sp. z o.o. pośredniczy pomiędzy Użytkownikami serwisu a usługodawcami z zachowaniem najwyższych profesjonalnych standardów. Wyłączną odpowiedzialność za dane i informacje pochodzące od usługodawców ponosi usługodawca będący dostawcą danych lub informacji.

Szacunkową wysokość kredytu jaką możesz otrzymać wyliczysz przez zdolność kredytowa kalkulator hipoteczny getin banku. Dokładną wysokość kredytu wyliczy ci Doradca banku po wypełnieniu wniosku kontaktowego.

Do obliczenia wysokości rat może przydać ci się kalkulator kredytu budowlanego hipotecznego.

Getin udziela kredytów w programie RNS tzw. Kredytu z dopłatami do odsetek. Oblicz wykorzystując kalkulator kredytowy Rodzina na Swoim czy dostaniesz kredyt z dopłatą czy spełniasz warunki programu.

Poniżej Wasze Opinie o Kredycie budowlanym i hipotecznym w Getin Banku.

GD Star Rating
loading...
Bank Getin - Kredyt budowlany - Opinie, Kalkulator, 4.2 out of 10 based on 6 ratings

Jedna odpowiedź na „Bank Getin – Kredyt budowlany – Opinie, Kalkulator

  1. Justin pisze:

    Zgadzam się z Wami:najgorszy bank a jego pracownicy to naciągacze.Robią wszystko by nie udzielić kredytu na krótki okres czasu. Przez 2 miesiące zwodzili mnie mimo, że miałem spory wkład własny a moje zarobki pozwalały na zaciągnięcie brakującej kwoty i spłacenie w przeciągu 10-12 lat.Pracownicy robili wszystko by na mnie lepiej sobie zarobić: najpierw stwierdzili,że wartość mieszkania została zaniżona i mieszkanie warte 190 000zł (gdzie za 1m wychodziło około 3600zł a w moim mieście taniej niż 3800-4200 za metr ciężko coś znaleźć) analityk wycenił na 130 000zł!! Gdy to im się nie udało to próbowali z drugiej strony…zadzwonili,że decyzja jest pozytywna i mogę już umawiać notariusza po czym okazało się,że decyzja jest pozytywna ale okres spłacania zaciągniętej przeze mnie kwoty to 35 lat!! Od samego początku wprowadzają klienta w błąd mówiąc,że wszystko jest ok i podchodzą psychologicznie jak sobie wymarzy własne mieszkanie to być może zgodzi się na dożywotnie spłacanie kredytu. Osobą szukającym kredytu na własne M odradzam ten ban, zaś osobom przez nich oszukanych polecam wizytę w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumenta- ktoś powinien zrobić porządek z tymi oszustami.

    GD Star Rating
    loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.