Bank Getin – Kredyt budowlany – Opinie, Kalkulator

Getin Bank udziela kredytów hipotecznych w PLN i EUR maksymalnie do 100% wartości nieruchomości w PLN (bez wkładu własnego) maksymalnie na 50 lat. Getin udziela także kredytów walutowych w euro.

Szacunkową wysokość kredytu jaką możesz otrzymać wyliczysz przez zdolność kredytowa kalkulator hipoteczny getin banku. Dokładną wysokość kredytu wyliczy ci Doradca banku po wypełnieniu wniosku kontaktowego.

Do obliczenia wysokości rat może przydać ci się kalkulator kredytu budowlanego hipotecznego.

Getin udziela kredytów w programie RNS tzw. Kredytu z dopłatami do odsetek. Oblicz wykorzystując kalkulator kredytowy Rodzina na Swoim czy dostaniesz kredyt z dopłatą czy spełniasz warunki programu.

Poniżej Wasze Opinie o Kredycie budowlanym i hipotecznym w Getin Banku.

GD Star Rating
loading...
Bank Getin - Kredyt budowlany - Opinie, Kalkulator, 4.2 out of 10 based on 6 ratings

Jedna odpowiedź do Bank Getin – Kredyt budowlany – Opinie, Kalkulator

  1. Justin pisze:

    Zgadzam się z Wami:najgorszy bank a jego pracownicy to naciągacze.Robią wszystko by nie udzielić kredytu na krótki okres czasu. Przez 2 miesiące zwodzili mnie mimo, że miałem spory wkład własny a moje zarobki pozwalały na zaciągnięcie brakującej kwoty i spłacenie w przeciągu 10-12 lat.Pracownicy robili wszystko by na mnie lepiej sobie zarobić: najpierw stwierdzili,że wartość mieszkania została zaniżona i mieszkanie warte 190 000zł (gdzie za 1m wychodziło około 3600zł a w moim mieście taniej niż 3800-4200 za metr ciężko coś znaleźć) analityk wycenił na 130 000zł!! Gdy to im się nie udało to próbowali z drugiej strony…zadzwonili,że decyzja jest pozytywna i mogę już umawiać notariusza po czym okazało się,że decyzja jest pozytywna ale okres spłacania zaciągniętej przeze mnie kwoty to 35 lat!! Od samego początku wprowadzają klienta w błąd mówiąc,że wszystko jest ok i podchodzą psychologicznie jak sobie wymarzy własne mieszkanie to być może zgodzi się na dożywotnie spłacanie kredytu. Osobą szukającym kredytu na własne M odradzam ten ban, zaś osobom przez nich oszukanych polecam wizytę w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumenta- ktoś powinien zrobić porządek z tymi oszustami.

    GD Star Rating
    loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *