Bank Zachodni WBK – Kredyt budowlany – Opinie, Kalkulator zdolności

Bank Zachodni WBK udziela kredytów hipotecznych w PLN i EUR maksymalnie do 100% wartości nieruchomości w PLN (bez wkładu własnego) i do 80% w EURO maksymalnie na 30 lat. WBK udziela także kredytów walutowych w euro.

Szacunkową wysokość kredytu jaką możesz otrzymać wyliczysz przez kalkulatorem zdolności banku. Dokładną wysokość kredytu wyliczy ci Doradca banku po wypełnieniu wniosku kontaktowego.

Do obliczenia wysokości rat może przydać ci się kalkulator kredytu mieszkaniowego.

BZ WBK udziela kredytów w programie RNS tzw. z dopłatami do odsetek. Oblicz wykorzystując kalkulator kredytu Rodzina na Swoim czy dostaniesz kredyt z dopłatą czy spełniasz warunki programu.

Poniżej Wasze Opinie o Kredycie budowlanym i hipotecznym w Banku Zachodnim WBK.

GD Star Rating
loading...
Bank Zachodni WBK - Kredyt budowlany - Opinie, Kalkulator zdolności, 1.0 out of 10 based on 2 ratings

7 odpowiedzi na Bank Zachodni WBK – Kredyt budowlany – Opinie, Kalkulator zdolności

 1. wbk porazka pisze:

  Bank WBK to największy syf, nie dosyć, że nie patrzą na historię kredytową klientów z długim stażem konta tylko na zdolność wyliczoną na podstawie jakiejś dziwnej punktacji, której żaden z pracowników tego banku nie potrafi konkretnie sprecyzować, to na dodatek przelewy wynagrodzenia są zawsze! dzień później niż konkurencji,
  podaję przykład, wynagrodzenie zostało przelane ostatniego dnia miesiąca w piątek rano, współpracownicy mojej firmy mający konta w innych bankach (min. mbank, ing,) otrzymały ją jeszcze tego samego dnia, kiedy ja nawet następnego NIE!
  Dla mnie niedopuszczalny jest obrót moimi pieniędzmi przez kilka dni, kiedy ja nie mam do nich dostępu!

  GD Star Rating
  loading...
 2. edyta pisze:

  michalek1 bo jest jeszcze jeden haczyk konto tam zakładasz tam podpisujesz w umowie o kredyt hipoteczny od razu o kartę i konto w tym banku kolejny tani chwyt nigdy nie można związać się z jednym bankiem konto +lokata + kredyt ale TY nie masz już wyjścia współczuję odczujesz to za kilka lat , a zamiast 20000 kwoty prowizji to lepiej zapłacić 300 PLN składki na życie lub od utraty pracy ale abyś TY z ubezpieczycielem się dogadał to Cię będzie chociaż to chronić że jak ci coś wypadnie i zaniemożesz w spłacie to ktoś za Ciebie to spłaci bo ona jest co roku niższa niż dać się wyrolować na prowizji przemyśl to jeszcze//najlepsze raty malejące duży zysk dla ciebie //raty równe duży a w tym +prowizja w kredycie sumując kredyt nie do spłacenia jeszcze zależy jaka to kwota ja miałam do 80000 PLN nas chroni Ustawa o kredycie konsumenckim kredyt z 2005 29600CHF , 4 lata temu też byłam ciemna i popełniłam wiele błędów dlatego cię ostrzegam ale nie musisz mnie słuchać od 2 miesięcy próbuję to odkręcić jestem w stałym kontakcie z rzecznikiem

  GD Star Rating
  loading...
  • lion pisze:

   większego gówna jak ta wypowiedź to nie słyszałem. Ani kupy ani dupy nie trzymają się nawet trzy sąsiadujące słowa nie mówiąc o całych zdaniach.
   pijacki bełkot ciemnej masy.

   GD Star Rating
   loading...
 3. michalek pisze:

  Nam akurat nie przeszkadza fakt, że prowizję wliczają w koszt kredytu. Wliczyliśmy to w koszty a i tak nam się to bardziej opłaca niż trwać przy innym kredycie z oprocentowaniem 7,85.

  Czy składając wniosek o kredyt zakładaliści konto w BZ WBK?
  My jeszcze nie, ale o dziwo dziś przyszła do nas karta płatnicza… (?) nie wiemy z jakiej paki skoro o nią ani o konto nie wnioskowaliśmy.

  GD Star Rating
  loading...
 4. doradca pisze:

  Wysoka marża w WBK?
  Prowizja jest doliczana do kwoty kredytu, więc powiększa kwotę zadłużenia (ale zdecydowanie mniej niż kredyt w walucie obcej; tak więc koszt spreadu jest znacznie wyższy).
  W Twoim przypadku (zostając przy kwocie kredytu 300 K) marża faktycznie wyszłaby 1,65% (zamiast 1,35%).
  Dalej nie jest źle…
  I nikt nikogo nie namawia na kredyt. Nie ma idealnego banku ani oferty. Każdy powinien ustalić swoje priorytety. Niektórzy mają taki, bu po prostu kredyt otrzymać.
  Pozdrawiam

  GD Star Rating
  loading...
 5. edyta pisze:

  Ja byłam w tym Banku oferta atrakcyjna dla ludzi którzy nie umieją czytać i liczyć .wysoka marża to nic ale warunek jest taki że marża na przykładzie 300000*3.5% =10500 ,i podwyższa kwotę kredytu czyli 310500PLN od tej kwoty będziesz płacił przez 30 lat oprocentowanie i policz wtedy ile wyniesie marża -10500 na 30 lat =22299.77 i wtedy policzcie ile wynosi cały koszt kredytu

  GD Star Rating
  loading...
 6. Majka pisze:

  Ja również zastanawiam się nad kredytem w BZWBK – wg wstępnej oferty ich propozycja wydaje się dość atrakcyjna.

  Czy orientujecie się może jak wygląda kwestia aktualnie obowiązującej "promocji" – czy to prawda, że obecne warunki będą obowiązywać tylko do końca sierpnia?

  Proszę o info,
  Pozdrawiam
  Majka

  GD Star Rating
  loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *